Waar kan ik The New Greatness Case (2022) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The New Greatness Case beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The New Greatness Case op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The New Greatness Case

© Production Company

The New Greatness Case

The New Greatness Case offers remarkable access to a group of young Russians entrapped by the secret service, resulting in unjust trials and prison sentences - echoing the intensified crackdown on dissent and free expression in Ru...

OmniGuide-recensie

The New Greatness Case

The New Greatness Case offers remarkable access to a group of young Russians entrapped by the secret service, resulting in unjust trials and prison sentences - echoing the intensified crackdown on dissent and free expression in Ru...

Details

Jaar:
2022
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
92 min.
Acteurs:
Anya Pavlikova
Julya Pavlikova
Kostya Kotov

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The New Greatness Case uit 2022

In The New Greatness Case spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anya Pavlikova
  • Julya Pavlikova
  • Kostya Kotov

The New Greatness Case werd geregisseerd door Anna Shishova.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.