Waar kan ik The Nightingale of Bursa (2023) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Nightingale of Bursa beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Nightingale of Bursa op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Nightingale of Bursa

© Production Company

The Nightingale of Bursa

The life of 'Cengiz', who is a singer in a tea garden in Bursa and whose biggest passion is to produce cassettes, changes when he meets 'Taskin'. The chain of unfortunate events that Cengiz, who borrowed from his brother, thinking...

OmniGuide-recensie

The Nightingale of Bursa

The life of 'Cengiz', who is a singer in a tea garden in Bursa and whose biggest passion is to produce cassettes, changes when he meets 'Taskin'. The chain of unfortunate events that Cengiz, who borrowed from his brother, thinking...

Details

Jaar:
2023
Genre:
Drama Muziek Komedie
Rating:
Duur:
120 min.
Acteurs:
Ata Demirer
Cem Gelinoglu
Özge Özacar

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Nightingale of Bursa uit 2023

In The Nightingale of Bursa spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ata Demirer
  • Cem Gelinoglu
  • Özge Özacar

The Nightingale of Bursa werd geregisseerd door Hakan Algül.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.