Waar kan ik The Omega Man (1971) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Omega Man beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Omega Man op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Omega Man

© Production Company

The Omega Man

Biological war has decimated life on Earth. Los Angeles is a windswept ghost town where Robert Neville tools his convertible through sunlit streets foraging for supplies.

OmniGuide-recensie

The Omega Man

Biological war has decimated life on Earth. Los Angeles is a windswept ghost town where Robert Neville tools his convertible through sunlit streets foraging for supplies.

Details

Jaar:
1971
Genre:
Drama Aktie Science Ficition
Rating:
Duur:
98 min.
Acteurs:
Anthony Zerbe
Charlton Heston
Rosalind Cash

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Omega Man uit 1971

In The Omega Man spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anthony Zerbe
  • Charlton Heston
  • Rosalind Cash

The Omega Man werd geregisseerd door Boris Sagal.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.