Waar kan ik The Punch Bowl (1944) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Punch Bowl beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Punch Bowl op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Punch Bowl

© Production Company

The Punch Bowl

A successful writer, home-schooled in his youth, masquerades as a student at a secondary school to experience all the fun and pranks he missed out on.

OmniGuide-recensie

The Punch Bowl

A successful writer, home-schooled in his youth, masquerades as a student at a secondary school to experience all the fun and pranks he missed out on.

Details

Jaar:
1944
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
97 min.
Acteurs:
Heinz Rühmann
Hilde Sessak
Karin Himboldt

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Punch Bowl uit 1944

In The Punch Bowl spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Heinz Rühmann
  • Hilde Sessak
  • Karin Himboldt

The Punch Bowl werd geregisseerd door Helmut Weiss.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.