Waar kan ik The Sand Pebbles (1966) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Sand Pebbles beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Sand Pebbles op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Sand Pebbles

© Production Company

The Sand Pebbles

In 1926, a U.S. Naval engineer gets assigned to a gunboat on a rescue mission in war-torn China.

OmniGuide-recensie

The Sand Pebbles

In 1926, a U.S. Naval engineer gets assigned to a gunboat on a rescue mission in war-torn China.

Details

Jaar:
1966
Genre:
Drama Romantiek Avontuur
Rating:
Duur:
182 min.
Acteurs:
Richard Attenborough
Richard Crenna
Steve McQueen

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Sand Pebbles uit 1966

In The Sand Pebbles spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Richard Attenborough
  • Richard Crenna
  • Steve McQueen

The Sand Pebbles werd geregisseerd door Robert Wise.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.