Waar kan ik The Set-Up (1949) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Set-Up beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Set-Up op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Set-Up

© Production Company

The Set-Up

Expecting the usual loss, a boxing manager takes bribes from a betting gangster without telling his fighter.

OmniGuide-recensie

The Set-Up

Expecting the usual loss, a boxing manager takes bribes from a betting gangster without telling his fighter.

Details

Jaar:
1949
Genre:
Misdaad Sport Film-Noir
Rating:
Duur:
73 min.
Acteurs:
Audrey Totter
George Tobias
Robert Ryan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Set-Up uit 1949

In The Set-Up spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Audrey Totter
  • George Tobias
  • Robert Ryan

The Set-Up werd geregisseerd door Robert Wise.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.