Waar kan ik The Sum of Us (1994) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Sum of Us beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Sum of Us op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Sum of Us

© Production Company

The Sum of Us

A widowed father has to deal with two complex issues: while he is searching for "Miss Right," his son, who is in his 20s and gay, is searching for "Mr. Right."

OmniGuide-recensie

The Sum of Us

A widowed father has to deal with two complex issues: while he is searching for "Miss Right," his son, who is in his 20s and gay, is searching for "Mr. Right."

Details

Jaar:
1994
Genre:
Drama Komedie
Rating:
Duur:
100 min.
Acteurs:
Jack Thompson
John Polson
Russell Crowe

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Sum of Us uit 1994

In The Sum of Us spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jack Thompson
  • John Polson
  • Russell Crowe

The Sum of Us werd geregisseerd door Geoff Burton en Kevin Dowling.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.