Waar kan ik The Summer of Sangaile (2015) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Summer of Sangaile beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Summer of Sangaile op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Summer of Sangaile

© Production Company

The Summer of Sangaile

17 years old Sangaile is fascinated by stunt planes. She meets a girl her age at a summer aeronautical show. Sangaile allows Auste to discover her most intimate secret and in the process finds the only person that truly encourages...

OmniGuide-recensie

The Summer of Sangaile

17 years old Sangaile is fascinated by stunt planes. She meets a girl her age at a summer aeronautical show. Sangaile allows Auste to discover her most intimate secret and in the process finds the only person that truly encourages...

Details

Jaar:
2015
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Aiste Dirziute
Julija Steponaityte
Jurate Sodyte

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Summer of Sangaile uit 2015

In The Summer of Sangaile spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Aiste Dirziute
  • Julija Steponaityte
  • Jurate Sodyte

The Summer of Sangaile werd geregisseerd door Alante Kavaite.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.