Waar kan ik The Undercover Man (1949) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Undercover Man beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Undercover Man op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Undercover Man

© Production Company

The Undercover Man

Treasury Department agent Frank Warren takes on the case of a mob leader who has evaded paying taxes on his ill-gotten gains.

OmniGuide-recensie

The Undercover Man

Treasury Department agent Frank Warren takes on the case of a mob leader who has evaded paying taxes on his ill-gotten gains.

Details

Jaar:
1949
Genre:
Misdaad Drama Film-Noir
Rating:
Duur:
85 min.
Acteurs:
Glenn Ford
James Whitmore
Nina Foch

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Undercover Man uit 1949

In The Undercover Man spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Glenn Ford
  • James Whitmore
  • Nina Foch

The Undercover Man werd geregisseerd door Joseph H. Lewis.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.