Waar kan ik The War Room (1993) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The War Room beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The War Room op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The War Room

© Production Company

The War Room

A documentary of the Bill Clinton 1992 presidential campaign and the organization who ran it.

OmniGuide-recensie

The War Room

A documentary of the Bill Clinton 1992 presidential campaign and the organization who ran it.

Details

Jaar:
1993
Genre:
Documentaire Geschiedenis
Rating:
Duur:
96 min.
Acteurs:
George Stephanopoulos
Heather Beckel
James Carville

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The War Room uit 1993

In The War Room spelen o.a. de volgende acteurs:

  • George Stephanopoulos
  • Heather Beckel
  • James Carville

The War Room werd geregisseerd door Chris Hegedus en D.A. Pennebaker.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.