Waar kan ik The Waterer Watered (1895) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Waterer Watered beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Waterer Watered op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Waterer Watered

© Production Company

The Waterer Watered

An impudent child plays a prank on a gardener innocently watering his plants.

OmniGuide-recensie

The Waterer Watered

An impudent child plays a prank on a gardener innocently watering his plants.

Details

Jaar:
1895
Genre:
Komedie Korte film
Rating:
Duur:
1 min.
Acteurs:
Benoît Duval
François Clerc

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Waterer Watered uit 1895

In The Waterer Watered spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Benoît Duval
  • François Clerc

The Waterer Watered werd geregisseerd door Louis Lumière.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.