Waar kan ik The Wise Guys (1965) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Wise Guys beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Wise Guys op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Wise Guys

© Production Company

The Wise Guys

An ex-con with ulterior motives convinces the struggling inheritor of a sawmill to use convicts as affordable lumberjacks.

OmniGuide-recensie

The Wise Guys

An ex-con with ulterior motives convinces the struggling inheritor of a sawmill to use convicts as affordable lumberjacks.

Details

Jaar:
1965
Genre:
Misdaad Drama Aktie
Rating:
Duur:
128 min.
Acteurs:
Bourvil
Lino Ventura
Marie Dubois

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Wise Guys uit 1965

In The Wise Guys spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Bourvil
  • Lino Ventura
  • Marie Dubois

The Wise Guys werd geregisseerd door Robert Enrico.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.