Waar kan ik The Wreck of the Mary Deare (1959) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Wreck of the Mary Deare beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Wreck of the Mary Deare op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Wreck of the Mary Deare

© Production Company

The Wreck of the Mary Deare

A disgraced merchant marine officer elects to stay aboard his sinking cargo ship in order to prove the vessel was deliberately scuttled and, as a result, vindicate his good name.

OmniGuide-recensie

The Wreck of the Mary Deare

A disgraced merchant marine officer elects to stay aboard his sinking cargo ship in order to prove the vessel was deliberately scuttled and, as a result, vindicate his good name.

Details

Jaar:
1959
Genre:
Misdaad Drama Avontuur
Rating:
Duur:
105 min.
Acteurs:
Charlton Heston
Gary Cooper
Michael Redgrave

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Wreck of the Mary Deare uit 1959

In The Wreck of the Mary Deare spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Charlton Heston
  • Gary Cooper
  • Michael Redgrave

The Wreck of the Mary Deare werd geregisseerd door Michael Anderson.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.