Waar kan ik To Heaven (2012) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten To Heaven beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk To Heaven op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

To Heaven

© Production Company

To Heaven

Shy teenager Andrés lives in the Argentine city of La Plata and cycles between school, work and home listening to punk rock. One night he finds out that his idol, the lead singer of his favorite band, has committed suicide. His re...

OmniGuide-recensie

To Heaven

Shy teenager Andrés lives in the Argentine city of La Plata and cycles between school, work and home listening to punk rock. One night he finds out that his idol, the lead singer of his favorite band, has committed suicide. His re...

Details

Jaar:
2012
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
82 min.
Acteurs:
Ana Angelillo
Enrique Lunazzi
Mauro Haramboure

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over To Heaven uit 2012

In To Heaven spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ana Angelillo
  • Enrique Lunazzi
  • Mauro Haramboure

To Heaven werd geregisseerd door Diego Prado.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.