Waar kan ik Tom Adelaar (2018) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Tom Adelaar beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Tom Adelaar op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Tom Adelaar

© Production Company

Tom Adelaar

An Amsterdam telemarketer of Surinamese descent suffers an existential crisis of identity when he finds fortune and belonging by using a Dutch name to boost his sales.

OmniGuide-recensie

Tom Adelaar

An Amsterdam telemarketer of Surinamese descent suffers an existential crisis of identity when he finds fortune and belonging by using a Dutch name to boost his sales.

Details

Jaar:
2018
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
50 min.
Acteurs:
Chris Peters
Manoushka Zeegelaar Breeveld
Yannick Jozefzoon

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Tom Adelaar uit 2018

In Tom Adelaar spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Chris Peters
  • Manoushka Zeegelaar Breeveld
  • Yannick Jozefzoon

Tom Adelaar werd geregisseerd door Gonzalo Fernandez.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.