Waar kan ik Trapped Ashes (2006) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Trapped Ashes beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Trapped Ashes op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Trapped Ashes

© Production Company

Trapped Ashes

Seven strangers on a Hollywood movie studio tour are trapped inside an infamous House of Horror and forced to tell their most terrifying stories to get out alive.

OmniGuide-recensie

Trapped Ashes

Seven strangers on a Hollywood movie studio tour are trapped inside an infamous House of Horror and forced to tell their most terrifying stories to get out alive.

Details

Jaar:
2006
Genre:
Horror
Rating:
Duur:
105 min.
Acteurs:
Henry Gibson
Jayce Bartok
Lara Harris

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Trapped Ashes uit 2006

In Trapped Ashes spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Henry Gibson
  • Jayce Bartok
  • Lara Harris

Trapped Ashes werd geregisseerd door Joe Dante, John Gaeta en Sean S. Cunningham.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.