Waar kan ik Va voir maman, papa travaille (1978) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Va voir maman, papa travaille beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Va voir maman, papa travaille op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Va voir maman, papa travaille

© Production Company

Va voir maman, papa travaille

Family mother and model wife, Agnes hits a vehicle while driving in Paris. She immediately falls in love with the driver of the damaged car.

OmniGuide-recensie

Va voir maman, papa travaille

Family mother and model wife, Agnes hits a vehicle while driving in Paris. She immediately falls in love with the driver of the damaged car.

Details

Jaar:
1978
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
95 min.
Acteurs:
Daniel Duval
Marlène Jobert
Philippe Léotard

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Va voir maman, papa travaille uit 1978

In Va voir maman, papa travaille spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Daniel Duval
  • Marlène Jobert
  • Philippe Léotard

Va voir maman, papa travaille werd geregisseerd door François Leterrier.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.