Waar kan ik Widows' Peak (1994) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Widows' Peak beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Widows' Peak op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Widows' Peak

© Production Company

Widows' Peak

In 1934, an English widow moves to Widows' Peak, Ireland. She befriends other widows and the son of one. Hostility escalates between her and an Irish spinster.

OmniGuide-recensie

Widows' Peak

In 1934, an English widow moves to Widows' Peak, Ireland. She befriends other widows and the son of one. Hostility escalates between her and an Irish spinster.

Details

Jaar:
1994
Genre:
Misdaad Komedie Mysterie
Rating:
Duur:
101 min.
Acteurs:
Joan Plowright
Mia Farrow
Natasha Richardson

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Widows' Peak uit 1994

In Widows' Peak spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Joan Plowright
  • Mia Farrow
  • Natasha Richardson

Widows' Peak werd geregisseerd door John Irvin.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.