Waar kan ik Wie füttert man einen Esel (1974) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Wie füttert man einen Esel beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Wie füttert man einen Esel op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Wie füttert man einen Esel

© Production Company

Wie füttert man einen Esel

Shortly after Fred Stein starts with his truck for a several days long urgent trip from Hungary to Bulgaria, his partner gets injured in an accident and has to stay in hospital. Fred is very unlucky with the only available replace...

OmniGuide-recensie

Wie füttert man einen Esel

Shortly after Fred Stein starts with his truck for a several days long urgent trip from Hungary to Bulgaria, his partner gets injured in an accident and has to stay in hospital. Fred is very unlucky with the only available replace...

Details

Jaar:
1974
Genre:
Komedie Romantiek
Rating:
Duur:
91 min.
Acteurs:
Fred Delmare
Karla Chadimová
Manfred Krug

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Wie füttert man einen Esel uit 1974

In Wie füttert man einen Esel spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Fred Delmare
  • Karla Chadimová
  • Manfred Krug

Wie füttert man einen Esel werd geregisseerd door Roland Oehme.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.