Waar kan ik Wild Karnataka (2020) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Wild Karnataka beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Wild Karnataka op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Wild Karnataka

© Production Company

Wild Karnataka

An unprecedented UHD film on Karnataka's rich Biodiversity narrated by David Attenborough. Portraying the state with highest number of Tigers and Elephants using the latest technology - a masterpiece showcasing the state, its flor...

OmniGuide-recensie

Wild Karnataka

An unprecedented UHD film on Karnataka's rich Biodiversity narrated by David Attenborough. Portraying the state with highest number of Tigers and Elephants using the latest technology - a masterpiece showcasing the state, its flor...

Details

Jaar:
2020
Genre:
Documentaire Familie
Rating:
Duur:
53 min.
Acteurs:
David Attenborough

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Wild Karnataka uit 2020

In Wild Karnataka spelen o.a. de volgende acteurs:

  • David Attenborough

Wild Karnataka werd geregisseerd door Amoghavarsha en Kalyan Varma.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.