Waar kan ik Worlds Apart (2015) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Worlds Apart beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Worlds Apart op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Worlds Apart

© Production Company

Worlds Apart

In modern Greece, while socioeconomic turmoil ravages Southern Europe, three distinct stories unfold, each representing a different generation of Greeks in love with a foreigner, each story coming together in the end to form a whole.

OmniGuide-recensie

Worlds Apart

In modern Greece, while socioeconomic turmoil ravages Southern Europe, three distinct stories unfold, each representing a different generation of Greeks in love with a foreigner, each story coming together in the end to form a whole.

Details

Jaar:
2015
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
113 min.
Acteurs:
Andrea Osvárt
J.K. Simmons
Maria Kavoyianni

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Worlds Apart uit 2015

In Worlds Apart spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Andrea Osvárt
  • J.K. Simmons
  • Maria Kavoyianni

Worlds Apart werd geregisseerd door Christopher Papakaliatis.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.