Waar kan ik You Are a Widow, Sir! (1971) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten You Are a Widow, Sir! beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk You Are a Widow, Sir! op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

You Are a Widow, Sir!

© Production Company

You Are a Widow, Sir!

After a soldier cuts off the arm of king's cousin, king decides to deactivate the army. Of course, generals don't like it at all and they try to kill the king. The assassin should be artificial body in the shape of actress Evelina...

OmniGuide-recensie

You Are a Widow, Sir!

After a soldier cuts off the arm of king's cousin, king decides to deactivate the army. Of course, generals don't like it at all and they try to kill the king. The assassin should be artificial body in the shape of actress Evelina...

Details

Jaar:
1971
Genre:
Komedie Science Ficition
Rating:
Duur:
97 min.
Acteurs:
Eduard Cupák
Iva Janzurová
Olga Schoberová

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over You Are a Widow, Sir! uit 1971

In You Are a Widow, Sir! spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Eduard Cupák
  • Iva Janzurová
  • Olga Schoberová

You Are a Widow, Sir! werd geregisseerd door Václav Vorlícek.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.