Waar kan ik Zeyda and the Hitman (2004) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Zeyda and the Hitman beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Zeyda and the Hitman op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Zeyda and the Hitman

© Production Company

Zeyda and the Hitman

When a son-in-law threatens to end his sons visits with his grandfather, grandpa 'cracks' and hires a hit man to make the son-in-law "disappear". The problems is, the hit man couldn't hurt a fly---and grandpa is no murder mastermind.

OmniGuide-recensie

Zeyda and the Hitman

When a son-in-law threatens to end his sons visits with his grandfather, grandpa 'cracks' and hires a hit man to make the son-in-law "disappear". The problems is, the hit man couldn't hurt a fly---and grandpa is no murder mastermind.

Details

Jaar:
2004
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
87 min.
Acteurs:
Gil Bellows
Judd Hirsch
Mercedes Ruehl

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Zeyda and the Hitman uit 2004

In Zeyda and the Hitman spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Gil Bellows
  • Judd Hirsch
  • Mercedes Ruehl

Zeyda and the Hitman werd geregisseerd door Melanie Mayron.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.